BALİ SEYAHAT PLANIMIZ | BALİ Gezisi ve Ön Kayıt Formu

ÇAĞATAY ÖZDEMİR BALİ TURU

Selamlar Dostlar,

13. Bali gezimiz için motivasyonumuz çok yüksek! Yine sizinle beraber Bali’ye gidiyor ve adanın altını üstüne getiriyoruz!
Ocak 2022’de yaptığımız muhteşem Meksika gezimizden ve farklı aylarda 9 kez gerçekleştirdiğimiz Bali gezimizden sonra onuncu, onbirinci ve onikinci Bali gezilerimizin de kontenjanları dolmuştu. İlginiz için çok teşekkür ederim. Gönül isterdi ki gezilerimize başvuran yüzlerce arkadaşın hepsini geziye dahil edebilelim ancak kontenjanımız max 18 kişi olmak zorundaydı.

Asya’nın ve hatta dünyanın incisi, doğa harikası Bali‘ye 10 Ağustos – 20 Ağustos 2024‘te  tüm heyecanımızla bir gezi daha düzenliyoruz:

GEZİ TARİHİMİZ: 10 AĞUSTOS – 20 AĞUSTOS , 2024 
Vize almanız gerekmiyor. Pasaport yeterli.

Bu tarihlerde aranızdan Max 18 kişi ile birlikte yol arkadaşı olacağız. 

Daha önceki aylarda düzenlediğimiz gezilerimizi hem kişisel instagram hesabımdan hem de @palmiyetravel ‘dan takip eden dostlar az çok tahmin edebilirler ne kadar eğlendiğimizi ve nasıl bir arkadaşlık ortamı oluştuğunu. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz tüm gezilerde müthiş bir ambiyans ve sinerji oluşturduk. Niyetimiz bunu tekrar gerçekleştirmek. Biz bir tur acentesi değil, arkadaş ortamı içerisinde birlikte unutulmaz bir deneyim yaşamak için yeni bir arkadaş grubu oluşturan bir topluluğuz. Bu yüzden öncelikli yapmanız gereken şey, sosyal medya hesabımdan önceki gezilerimizin postlarına ve katılan arkadaşların yorumlarına bakarak bize güven duymanız. ( @cagatay0zdemir ve @palmiyetravel )

En önemli detayları ve Kayıt Formu‘nu yazının en sonunda paylaşacağım ancak oraya gelmeden önce tüm yazıyı okumazsanız muhtemelen gezimizin konseptini ve neler olacağını anlayamayacaksınız. Bu nedenle başvuru formunu da istemediğimiz gibi dolduracaksınız. Lütfen tüm yazımızı eksiksiz okuyun ve lütfen bu geziye maddi manevi kesin olarak katılmak istediğinizden emin olmadan form doldurmayın.

Gezimizin Felsefesi:

2018 yılında içini dışını keşfettiğim ve “bir gün geri geleceğim!” diyerek ayrıldığım, doğasına, kültürüne ve insanının güler yüzüne aşık olduğum Bali’ye yerleştim. Buranın kültürünü, eğlence hayatını, doğasını, tarihini, plajlarını ve geleneklerini en iyi şekilde yaşayabilmeleri için “sadece” beni takip eden dostlarıma özel geziler düzenlemeye karar verdim. 

Öncelikle belirtmek isterim ki ben bir turcu değilim. Hayatını yollara adamış ve bu uğurda son 14 yıldır dünyanın farklı kıtalarında hem yaşayan hem de seyahat eden bir gezginim. Tecrübelerimi ve yaşam tarzımı beğenerek takip eden, yeni insanlarla tanışıp, hayatı içerisinde yeni bir sinerji oluşturmak isteyen, değişim için adım atmaya ve cesaret göstermeye hazır olan, anılar biriktirmek isteyen ve yapacağımız bu geziyi sadece bir “tatil” değil, aynı zamanda bir “deneyim” olarak gören dostlar aramıza katılabilecekler.

Ayrıca bu gezi boyunca birbirinden güzel fotoğraflarınızı Bali’nin en fotojenik noktalarında çekip, size en yüksek kalitede teslim edeceğiz.  Yani gezimizin sonunda birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacaksınız.

Farklılıklara karşı anlayışlı, insanlarla iletişiminde saygılı, arkadaş ortamında uyumlu, hayatında önüne çıkan aksilikleri birer tecrübe olarak gören ve neşesini her koşulda diri tutmaya çalışan arkadaşlar lazım bize. Eğer böyle değilseniz ya da böyle olabileceğinize inanmıyorsanız bu yazının devamını okumayın ve bu geziye de başvurmayın 🙂 

 

 

ÖN BİLGİLER:

Endonezya/Bali’ye önceden vize derdi olmadan, Bali havalimanının girişinde $35 vererek vizemizi alıp rahatça gireceğiz. Öncesinde sadece gümrük ile ilgili küçük bir form dolduracağız. Bu formu da sizinle ekibe katıldıktan sonra paylaşacağım.

18 yaşını doldurmuş olmanız gerekli
-Bu gezi için yaş sınırımız 18 – 39’dur.

Ekibimiz içinde iletişimi güçlü tutmak, zevkleri hobileri birbirlerine yakın olan arkadaşların doyasıya eğlenebilmeleri için ve fiziksel olarak zorlu birkaç iniş çıkış yapacağımız yerler olduğu için gezilerimizde yaş sınırımız bulunuyor. Katılan herkesin mutlu olduğundan ve eşsiz bir tecrübe yaşamasından emin olmamız bizim için çok önemli. Bu geziyi başka hiçbir Bali gezisiyle ya da turlarla kıyaslamayın. Çünkü orada yaşayan, kültürünü bilen ve sizleri lokalin en diplerine sokarken aynı zamanda en ikonik yerlerde keyif çatmanızı sağlayacak tecrübeli bir gezginin yolculuğuna eşlik edeceksiniz ve bu macerayı yaşarken hiçbir şeyle uğraşmadan her şeyi bize bırakıp ortamımızın ve peri masalının tadını çıkaracaksınız.

Seyahatimiz için kayıt formunu ve tüm masraflarımızı en aşağıda paylaşacağım. Ancak öncelikle bu yazının tamamını sabırla okumanız gerek dostlar. Çünkü tüm detayları vereceğim sizlere..

KONSEPT:

Konseptimizi Bali adasını ve kültürünü çok iyi bir şekilde tanıyıp sindirebilmeniz adına macera, kültür, doğa, deniz ve eğlence olarak hepsini harmanlayıp komple bir gezi oluşturduk. Bu yolculuk esnasında tüm ayarlamaları biz yapacağız ve tüm olası dertleri biz çözeceğiz ancak diğer yandan da herkes özgür olacak. Rotamız, konaklayacağımız yerler ve yapacağımız aktiviteler belli olsa da, buna bağımlı kalmayacağız. Yani bu bir tur gibi değil de benimle birlikte seyahat ediyor olacaksınız. Hatta yeni tanışacağınız ve her biri seyahat anlayışımıza uygun şekilde seçilmiş, aynı yaş grubunda bir arkadaş grubu ile birlikte seyahat ediyor olacaksınız. Yeni insanlar tanımış ve yeni arkadaşlıklar edinmiş olacaksınız. İster valizle ister sırtçantasıyla gelebilirsiniz. Harcamalarımızı anlık olarak orada yapacağımız için kafamızda bununla ilgili hiçbir soru işareti kalmayacak. Bütçe kontrolünüzü yapmanıza imkan tanıdığımız ve birer gezgin gibi gezdiğimiz için sonraki uzak destinasyon planlarınız adına cesaret kazanacaksınız. Yani yolculuğumuz şeffaf ve öğretici bir hal alacak. 

Hepimiz kendi masraflarımızdan kendimiz sorumluyuz. Bizi turlardan ayıran en önemli noktalardan biri de bu olacak. Örneğin tipik bir turda aktiviteler, yapılacaklar, rehberlik organizasyon ücreti, yemek yenecek yerler hepsi belli olur ve siz bunları yapmadan önce paket olarak toplu bir para ödersiniz. Harcamalarınızın nereye gittiğini bu turlarda tam olarak bilemezsiniz. Yani aslında konaklama ücreti ne kadar? rehberlik ve organizasyon ücreti ne kadar? yediğiniz yemeğin asıl fiyatı ne kadar? aktivitelerin ücreti ne kadar? gibi detayları paket turlarda bilemezken, bizim gezimizde tek tek biliyor olacaksınız.  Aktivitelere katılma zorunluluğu olmayacak. Herkes hoşuna gidenlere katılacak ve orada elden vereceğiz ücretini. “Param nereye gidiyor?” diye düşünmemize gerek kalmayacak. Öğretici ve şeffaf bir seyahat olacak.

Ayrıca tipik turlarda yaş ortalaması çok farklı insanları (12 yaşında bir çocukla 55 yaşında bir adamı gibi) aynı tura kabul ederek iletişim ve eğlence seviyesini düşürürler. Bizim yapacağımız gezi ise tamamen özgür bir şekilde aynı yaş grubunda arkadaşlarınızla dolaştığınız bambaşka bir tecrübe olacak.

Yıllardır dünyanın farklı memleketlerinde oradan oraya yol alırken,  sizlerden gelen mesajlarla, verdiğiniz motivasyon ve destekle kendimde ayakta durma gücü bulduğumu itiraf etmeliyim. Her sabah uyandığımda telefonumda gördüğüm yüzlerce mesajı okuyarak güne başlamak benim için paha biçilemezdi. Yani aslında teknik olarak o memleketlerde tek başımaydım ancak sizin sayenizde asla yalnız olmadım. Size binlerce kez teşekkür etmeyi kendime borç bilirim. Benimle birlikte seyahat etme isteğini defalarca dile getiren, yüz yüze hiç tanışmadığımız ama kalben bir olduğumuz yüzlerce dost için artık çok güzel bir fırsat doğdu bizlere; Birlikte Bali/Endonezya yolculuğu…

 

Handara Gate – Bali, Endonezya

SEYAHAT TARZIMIZ:

Bilirsiniz, benim yaptığım tarzda yolculuklar yapmak için sadece “para” yeterli olmaz insana.  Myanmar’da dağ başında bir kabilenin evinde uyumak için ya da tek başına bilmediğin diyarlarda umarsızca yol yapabilmek için “cesaret” gerekir. Gittiğiniz bir ülkenin ve insanının kendinize ve hayatınıza bir şeyler katmasını istiyorsanız, sadece oralara bakmak yeterli olmuyor. Çoğu zaman ötesini görmemiz gerekiyor. Yani, gittiğiniz yeni memleketlerde halk ile iç içe olmadan, onların yaşamını öğrenmeden yaptığımız seyahatler, arkadaş ortamında “Ben Bali’ye gittim” diyerek hava atmaktan başka bir işe yaramıyor. Yolculuk yapmak benim için her daim kişisel gelişimim yolunda bir araç oldu.

Şimdi burada sizlere gönülden gelen bir istekle, tüm samimiyetimle; yaşam tarzımı, inandıklarımı, seyahat etmenin amacını, bir tatilden yüzde yüz verimi nasıl alabileceğimizi ve böyle bir hayatı nasıl yaşayabileceğimizi uygulamalı olarak gösterebileceğim yeni bir fırsat doğdu; tekrar Bali’ye birlikte gidiyoruz.

KONTENJANIMIZ MAX 18 KİŞİ AMA…

Aranızdan 18 kişi ile birlikte Endonezya’da Bali’de rüya gibi bir yolculuk yapacağız. Zaten önceki gezilerimizi instagramdan takip ettiyseniz ne tür bir macera yaşayacağımıza dair aklınızda zerre şüphe yoktur 🙂 “Yüzlerce kişi arasından 18 kişi içine nasıl gireceğim?” diye düşünmeniz hata olur. Çünkü bu geziye en çok katılmak isteyen, kararlı ve istediğimiz kriterlere en uygun dostlar bizim yol arkadaşlarımız olacaklar. Hiçbir şekilde ayrımımız yok. Sadece kafa yapımıza uyumlu dostlar arıyoruz o kadar. Neden sen olmayasın?

4 ANA KONSEPT DALI

Yolculuk konseptimizi dört ana başlık altında; macera, doğa, kültür ve eğlence olarak belirledik. Yapabileceğimiz en güzel seyahat planını birbirinden eğlenceli aktivitelerle oluşturduk. Bu yolculukta amacımız “yolculuk” ruhunu, huzur dolu bir tatille birleştirerek kendi seyahat tecrübelerimi siz dostlarıma en iyi ve en konforlu şekilde uygulamalı olarak anlatırken bir yandan da deliler gibi eğlenip güzel arkadaşlıklar kurmak olacak.

Fotoğrafta 3. Bali ekibimiz bulunuyor. Herkes birbirleriyle Bali’de tanıştı. Geçirdiğimiz harika zamanlardan sadece bir tanesi. Nusa Penida’da keyif yapıyoruz 🙂

NELER YAPACAĞIZ?

Ubud‘un, Seminyak’ın, Canggu‘nun, Uluwatu‘nun ara sokaklarında yerlilerle iç içe umarsızca dolaşıp burada yaşayan insanların kültürünü en iyi şekilde öğreneceğiz, Bali adasının tropik koylarına gideceğiz, dünyanın en güzel manzaralarından ve plajlarından biri olan Kelinking Beach’te eğleneceğiz ve fotoğraflar çekileceğiz, Ubud’un egzotik sokaklarında pirinç tarlaları ve palmiyeleri arasında gezeceğiz, dünyanın en iyi Beach Club’larında hem yüzecek hem de partilere katılacağız, maymun ormanlarında yürüyüş yapacağız, büyüleyici şelaleleri ziyaret edeceğiz, egzotik yemekler yiyip tropik plajlarda yüzecek ve birbirinden etkileyici tapınakları ziyaret edeceğiz. Uluwatu tapınağında gün batımı eşliğinde Kecak ateş dansını izleyeceğiz. Geleneksel Bali masajı yaptıracağız, sörf dersi alacağız ve akşamları adanın en güzel mekanlarında çılgınlar gibi eğleneceğiz. 

Pura Ulun Danu Bratan – Bali, Endonezya

Bali’nin yerel pazarlarını gezip akşam enerjisi olanlarla beraber dans gecelerine katılacağız, birbirinden farklı tropik meyveler yiyeceğiz ve güzel lokal restoranlarda yöresel tatlar deneyeceğiz. Akşam üzeri derin sohbetler içinde birbirimizi daha iyi tanıyıp, muhabbetler ederek dünyayı kurtaracağız… 
Bunlar gibi birçok yer gezeceğiz ve birçok aktivitemiz olacak. Ekibimize katıldıktan sonra seyahat planının tamamını sizinle paylaşacağız.

Not (ÖNEMLİ): Bali gezimiz birlikte 10 gece 11 gün sürecek. İsteyenler 10 gecelik gezimiz bittikten sonra kalış sürelerini uzatıp kendileri yola devam edebilirler.

Konaklama, Uçuş gibi bilgiler: “Yol Arkadaşları” listemiz belirlendikten sonra bir whatsapp grubu kuracağız. Buradan sürekli iletişim halinde olacağız. Konaklama, en uygun uçak bileti, havalimanı prosedürü, yanımıza almamız gerekenler vb gibi tüm bilgileri bu gruptan paylaşacağız. Otel ödemelerimizi Bali’ye varınca orada otelde yapacağız.

SEYAHAT PLANIMIZ ‘ın tamamını, rotamızıkonaklamalarımızı, araçlarımızı, havalimanı transferinizişöförümüzü, aktivitelerimizi, yeme içme mekanlarımızı, eğlence mekanlarımızı, Nusa Penida feribotumuzu ve çok daha fazlasını önceden biz ayarlamış olacağız. Yani siz geldiğinizde keyfinize bakacaksınız.

Kayıt formları içerisinden ekibimize katılmaya hak kazanan arkadaşlar ile WhatsApp üzerinden yazılı olarak iletişime geçip ister sesli/ister görüntülü arama yapacağız. Tüm detayları konuştuktan sonra da ekibimize dahil edeceğiz. 18 kişilik ekibimiz oluşunca da WhatsApp grubumuzu kuracağız.

10 AĞUSTOS – 20 AĞUSTOS , 2024 

Ne çabuk bitti ya koskoca 10 gün… diyecek miyiz acaba? ?
Tüm tecrübelerimizi, anılarımızı, fotoğraflarımızı, kahkalarımızı paylaştığımız bu yolculuğun son gününde isteyenler Endonezya’daki kalış sürelerini uzatıp farklı yerlere gidebilecekler, isteyenlerse ekiple birlikte havalimanına gidip eve dönüş yolculuğuna koyulacaklar.

Bu fotoğraf Meksika‘ya yaptığımız geziden bir hatıra. Harika bir ekiple muazzam bir yolculuk olmuştu 🙂

Kim bilir bu yolculuğun sonunda belki de hayatınız farklı bir şekilde evrilecek, öyle ya ‘gezgin’ ruhu bir zehir gibi içinize işlediğinde artık daha cesur ve adımlarını yere daha sağlam basan bireyler oluverirsiniz.

İçine girdiğinizde geri dönüşü yoktur; Baş döndürücüdür özgürlük! Bir gün bir yerlerde mutlaka tekrar görüşürüz. Çünkü bundan böyle sadece sanal değil artık birbirlerini tanıyan arkadaşlar olacağız ve yolculuğumuz boyunca grubumuzun güzel enerjiler barındırması, mutlu olması ve arkadaşlıklarına bu gezimizden sonra da devam edebilmesi için biz de elimizden gelen her şeyi yapacağız. Hem Meksika ekibimizdeki dostlarla hem de Bali gezimizdeki dostlarla muazzam bir arkadaşlık kurduk. Hem onlar kendi aralarında hem de biz Palmiye ekibi olarak dostlarımızla görüşmeye devam ediyoruz. Bunun sonraki gezilerimizde de gerçekleşmesi en büyük dileğimiz 🙂

Şimdi maddeler halinde net şekilde detaylar verelim…

Yolculuğumuzun gerçekleşeceği tarih aralığı:
10 AĞUSTOS – 20 AĞUSTOS , 2024 

10 gece 11 gün
(Uçak biletlerimizi 10 AĞUSTOS 2024’te Bali’de olacak şekilde almamız gerekecek yani uçuş tarihi bir gün öncesinde olacak)

Rehberlik ve Organizasyon Ücreti: 695 USD

Ödeme iki parça şeklinde yapılıyor:

-1. Kapora: Gruba seçilirseniz katılımınızı onaylamak ve rezervasyonunuzu yapmak için 350$ 

–2. Ödeme: 01/07/2024 tarihinden önce 345$ 

Konaklama ödemesi:

10 gece (Seminyak, Ubud, Canggu bölgelerinde en az 8/10 puanlık otellerde) 
Tek kişilik odada 10 gece toplam konaklama ücreti: 450 USD
‘Müsaitlik durumuna göre’ oda paylaşmak isterseniz bu ücretin yarısını ödüyorsunuz (10 gece için kişi başı 225 USD)

Konaklama ödemesinin son tarihi 1 Temmuz 2024’tür. 
Ödeme yapılmadan önce konaklamalarımızın faturaları sizinle paylaşılacaktır.

***Bu ödemeler yapıldıktan sonra iade edilmez.***

Herkes kendi harcamalarından sorumlu: Uluslararası uçak bileti (Bali’ye varış ve dönüş), yemekler ve aktiviteler, Bali ve Nusa Penida’da kiralayacağımız araçlar ve şöför ücreti, Nusa Penida için gidiş dönüş feribot ücreti, Endonezya’ya girişte havalimanında alınan vize ücreti, kişisel harcamalarınız gibi tüm harcamaları orada yapacağız. Konaklamalarımızın da faturalarını ve bookingcom linklerini sizlerle paylaşacağız. Bu sayede şeffaf ve öğretici bir gezi yapmış olacağız. Herkes ne harcadığını ve neye ne kadar ücret ödediğini bilecek. Aktivitelerimizin ya da giriş ücreti bulunan etkinliklerimizin hiçbiri zorunlu olmayacak. Yani programda belirtilen aktivitelerden size hitap etmeyen şeyler olursa o etkinliklere katılma zorunluluğunuz bulunmuyor. Önceden rezervasyon yaptığımız ve planladığımız, aktivite, yeme içme vb gibi harcamalarımızı da anlık olarak Bali’de yapacağız.  

BALİ’DE TAHMİNEN NE KADAR PARA HARCARIZ?

TÜM HARCAMALAR İLE İLGİLİ: Önceki gezilerimize katılan arkadaşlarımızın Bali’de 11 gün içinde ortalama toplam harcamalarına bakalım:
 
Yani Bali’de 10 gece 11 gün için Türkiye’den çıkış anınızdan geri dönüşünüze kadar her şey dahil ;
-Gidiş-Dönüş Uçak bileti
-Rehberlik&Organizasyon Ücreti,
-Bali adasında 5 günlük özel araç ve şöför
-Nusa Penida arasında bir günlük özel araç ve şöför
-Nusa Penida adası için gidiş-dönüş hızlı feribot biletleri
-Tüm tapınak ve ören yeri giriş ücretleri
-Geleneksel Bali masajı
-Sörf Dersi ve pratiği
-Bali’deki tüm aktivitelerimiz
-Kahvaltınız, Öğle Yemeğiniz, Akşam Yemeğiniz, İçecekleriniz
-Tüm kişisel harcamalarınız gibi aklınıza gelebilecek her şey dahil;
tüm harcamalarınızı ortalama $3000 – $3300 arası düşünebilirsiniz. 

Bu harcamalar daha önce bizimle birlikte Bali’yi gezen tüm katılımcıların tecrübelerine dayanarak hesaplanmıştır.

Tüm masraflarınızı: uçak bileti + rehberlik&organizasyon ücreti + Bali’de harcayacağınız miktar olarak hesaplayabilirsiniz.

 • Türk Hava Yollarının direkt uçuşları bulunuyor. Qatar Airways , Singapur Airlines, Ethiad, Thai Airways gibi diğer bazı havayollarının da aktarmalı uçuşları bulunuyor. Uçak bileti gidiş dönüş ortalama $1400-$1600 arası oluyor. Bunun için www.skyscanner.com ‘dan araştırabilirsiniz. 

Vize işleri nasıl?

Bali’ye geldiğinizde havaalanında 35 USD vize ücretini ödeyerek anında kapı vizenizi alabilirsiniz.

Endonezya Kapı vizesinin ücreti 500,000 IDRdir (yaklaşık 35 USD) ve 30 gün kalışlı tek girişli vize verilmektedir. (1 kereye mahsus geçerliliği 30 gün daha uzatılabilir)

Not: Uçak biletlerini herkes istediği tarihlere alabilecek (Gezimiz 10 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor). Herkes istediği yerden Bali’ye uçabilecek ve gezimiz bittikten sonra isterseniz kalış sürenizi uzatabileceksiniz.

Not: Gezimize dünyanın her yerinden katılabilirsiniz. Türk olma ya da Türkiye’de yaşıyor olma zorunluluğunuz bulunmuyor.

Not: Endonezya için aşı zorunluluğu bulunmuyor.

Not: Gezi tarihinin başlangıcından itibaren en az 6 ay daha geçerlilik süresi olan pasaportunuz olması gerek.

Not: En az 10 günlük seyahat sağlık sigortası yaptırmanız gerek. Whatsapp üzerinden bile kolayca yapabilirsiniz. Bu konuda yardımcı olacağız. 250 – 300 TL gibi düşük bir ücrete 10 günlük seyahat sağlık sigortası yaptırabileceksiniz.

YOL ARKADAŞLARI WHATSAPP GRUBU

Bali yolculuğumuza kabul edilen arkadaşlarımızın bulunduğu bir whatsapp grubu oluşturacağız. Burada heyecanımızı paylaşmanın yanında hepimiz birbirimizle tanışacağız ve gezimiz hakkında bilgi ve fikir alışverişinde bulunacağız. Muhtemelen uçak biletleri birlikte alınır ve yine muhtemelen aynı ülkede olan arkadaşlar birlikte uçarlar. Gezimiz hakkında yanımıza almamız gerekenlerden tutun birçok şeye kadar yol gösterici bilgiler paylaşacağız.

UÇAK BİLETLERİ

Türkiye’den ya da dünyanın diğer birçok ülkesinden Bali’ye direkt ya da aktarmalı birçok uçuş bulunuyor. Uygun bilet bulma aşamasında whatsapp grubunda hep birlikte iletişim halinde olacağız. Kesin karar vermeden önce bilet fiyatlarına bakmayın çünkü uçuş sitelerinin yapay zekası talebe göre fiyatları sürekli artırır. Bilet fiyatları ‘sezona göre’ gidiş dönüş 1400 USD ile 1600 USD arasında değişiyor. Whatsapp grubumuzda bilgi alışverişi yaparak en uygun uçuşları ayarlayacağız.

KAYIT FORMU:

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Tüm detaylar, gezi planımız ve konseptimiz sizin için maddi ve manevi olarak uygunsa ve Bali seyahatimize katılmaya “kesin kararlıysanız” lütfen aşağıdaki kayıt formunu doldurun. Başvuran kişiler arasından grubumuza en uyumlu olacağını düşündüğümüz, en istekli ve kararlı kişilerle yol arkadaşı olacağız. Kontenjanımız Max 18 kişidir. Bu yazıyı okuyup formu önce dolduran arkadaşlarımızın ekibimize katılmak için daha avantajlı olacağını da belirtmek isteriz. Tekrar ediyorum tüm yazıyı okuduktan sonra bu geziye katılmak istediğinizden hala emin değilseniz kayıt formumuzu doldurmayın. Sadece istekli ve kararlı olduğundan emin olduğumuz arkadaşların ön plana çıkmasını ve aramızda olmasını istiyoruz. 

Kayıt Formu Linki:

https://docs.google.com/forms/d/1cGFdNMQee8Xevv5N4efLxs410kUo_8WiHNofNW1Rr4Y/edit

Formu doldurduktan sonra ekibimize seçilirseniz size WhatsApp üzerinden ulaşacağız. Harika bir gezi bizi bekliyor! Yakında görüşürüz! 🙂

Çağatay Özdemir

ÇAĞATAY ÖZDEMİR BALİ TURU

Merhaba, ben Çağatay. Dünyayı geziyorum ve öğrendiklerimi sizlere anlatıyorum.

38 Comments

 1. Merhabalar,
  Eşim 40 yaş öncesi yapılacaklar arasında güney amerikada heycanlı dogada tırmanıslar geziler , cadırda kalmalar gibi şeyler hayal ediyordu.
  Güney amerika degil tabi ama en azından belirli bir düzende programlı organizasyon oldugunu sizi uzun zamandır takip ederken görmekteyim. 2 cocugumuz var ve ben katılamayacagım. Eşimin tek katılması uygun olur mu programınıza? Finans ve ekonomi dünyasından yeteri kadar bunalmış ve artık bir nefes almaya çalışan eşime 40 yaş hediyesi olsun isterim. Bu arada yeni pasaport a basvurması lazm. Bu durumda vize kapıda oldugundan ayrıca vize basvurusuna ihtiyac yok gibi algılıyorum. Teşekküt ederiz

  Not: eşimin haberi yok sürpriz olacak.
  Ben Fatma Gül Devranoglu.
  Katılacak kişi: Nevzat Devranoğlu

 2. Çağatay kardeşim beni bali turuna mutlaka al.yaş sınırına takılma.iyi bir yol arkadaşı olurum buna emin ol.bende 30 ülke gezdim ama senin seyahatin başka tabiki.hayalimdeki tur olacak.seni tanımak istiyorum.ben Trabzon’da couchsurfing ten misafir kabul ediyorum ve 93 referansım var.beni tanıdığına da pişman olmayacaksın .

 3. Selam uzun zamandır takip ediyorum…çok isterdim …yaş sınırına takıldım …çok güzel bir gezi olsun inşallah…

 4. Yaşım 52 olsa da kendimi 28 hissediyorum 😂 kayıtlı yaşımdan da hiç şikayetçi değilim ama keşke daha genç yaşda olsaydım, geziye katılsaydım dedim programı okuyunca. Bir tarafım da gücenmedi değil . Ve hatta madem almıyor bizi, bırak takibi dedi içerden bir ses. Sonra güldüm kendime ama keşke genç olsaydım kaldı bende. Neyse, bizim yaş grubuna tura giriş vizesi veren, sizin gibi işini aşkla yapan, yüreği bunu paylaşmak için çarpan bir rehberle , geziyle karşılaşmaya niyet ettim. Biraz gevezelik ettim farkındayım fakat bunları yazmadan da geçemedim ☺️ Size muhteşem insanlarla , süper bir gezi dilerim. Sevgiler,

   1. Merhaba
    Her yıl deneyimlenmek istediğim yurt dışı tatilimi iş yoğunluğundan dolayı sürekli ertelediğim için artık 1 an olsun ertelememek adına tüm yazınızı okuyarak , ve tam benim ruhumu yansıtan rotasız gezi, anlık süprizler , ve bambaşka karakterlerle tanışmayı , farklı kültürleri deneyimlenmek , birbirinden ilginç yemekleri tatmayı, ve bol anılar biriktirerek enerjim ile uygun olan bu programınızı kendimle inanılmaz bağdaştırdım. Umarım yollarımız kesişir ve ben de bu eşsiz gezide yer alabilirim.

 5. Uzun zamandır Bali’ye gitmek istiyordum ve sürekli araştırma yapıyorum. Görünüşe göre yanlız gelip yeni insanlarla tatil yapmak nasip olacak gibi, umarım olur sabırsızlıkla haber bekliyorum teşekkürler 🙏🏼 ☺️

  1. Merhaba, 2025 turu için ne zaman duyuru yapılır acaba? Ben seneye için sizinle gelmek anketinizi doldurmak istiyorum. Teşekkürler

 6. Mükemmel bir seyahat ama ben oğlumun gelebileceği bir seyahatte olmasını istiyorum lütfen aileler için de bir rota hazırlayın

 7. Eşimle 5 senedir hayalimiz olan bu bali tatilini hep birlikte eğlenceyi sonuna kadar yaşayabilecegım bir takımla bu serüveni tatmayı cok istiyorummmm. Gezi planlamanıza bayıldım umarım bu şansı yakalayabilirim.

 8. Merhaba Çağatay,

  Güney Amerika’dan sonra en çok görmek istediğim yerlerden biri de Bali. Sonuçlar ne zaman açıklanır acaba? Uçak bileti fiyatları tarih yaklaştıkça yükseliyor.

  1. Bizde Tayland i geziyoruz ama birgün mutlaka Bali de olucak ve size ulaşacağım ,çok güzel içerikler üretiyorsunuz takipteyim Instagram dan teşekkür ederiz 🙏

 9. Merhaba ben de en çok istediğim yer ve doğa ile bir gezi ben de Bali turuna katılmak istiyorum

 10. Merhaba uzun zamandır bu adam bizi de bi gezdirse güzel bir tecrübe de olur bize demiştim katılım sağlamayı çok isterim.Sağlıcakla kalın.

 11. Ben ve kız arkadaşım gelmek istiyoruz.. bu benim ikinci başvurum umarım görürsünüz ????????????

 12. Bali gezinize katilmak istiyoruz. Uzun zamandir bugünü bekletik. Tam da izinimize denk geliyor. Üç kisiyiz Cagtay Bey. Umarim olur🙏

 13. Kardeşimmm seni çokkk uzun zamandır takip ediyorum hatta çevremdeki çok fazla dostumu da takipçin yaptım 😁Bence acilen yaş grupları ve ailelere yönelik programlar hazırlaman gerek☺️Hem 40 yaşına girdim hemde anneyim ama bende kızımla gelmek istiyorum hatta en büyük hayalim farklı kültürlerden insanları tanımak,farklı yerler keşfetmek..Bunu gerçekleştirmek için güvenebileceğim kişinin sen olduğunu net olarak biliyorum,lütfennn bizim için de bir program düzenle lütfennn ablalar abiler ekiplerin de olsun🙌Müjdeli haberini dört gözle bekliyor olacağım sevgiyle kalın,iyi geziler 🤍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir